Monday, May 19, 2008

Készen állunk...

2 évvel ezelőtt, úgy gondoltuk, kettőnk igényeire formáljuk otthonunkat és ha "majd... egyszer..." bővül a család, kialakítunk egy babaszobát, a nappali terhére. Azt egyikünk sem gondolta, hogy ez a "majd... egyszer..." mára aktuálissá válik. Jövő hónapban érkezik elsőszülöttünk: Pálinkás Panna
(Babszi(3), Panni, Pancsó, Panka, K1-es nehézsúlyú világbajnokunk :), aki hasban kezdte az edzést)
Gyors tanakodás után (kb. 6 hónap) kitaláltuk, hogy nem lesz nappali harmadolás, nem lesz kisszboa, Pannié a mi hálónk (először persze maradunk), aztán amint kivág minkt a szobájából :) , kiköltözünk a nappaliba. Györgyi nagyi két hét alatt levezényelte a vésést, fúrást, kábelek ide-oda helyezését, tároló felújítását, nagytakarítást és még Feri bácsit is felturbózta :). Az eredmény tökéletes, minden olyan lett, amit megálmodtunk, a kiságy még üres, de a pelenkázó komód feltöltve ruhácskákkal, pelusokkal, kencékkel, egy mondattal: készen állunk Panni fogadására.

Az első próbálkozás

Mivel Dóriék, már profi "bloggerek" :) arra az elhatározásra jutottunk, hogy itt az ideje, hogy mi is bővítsük a kört, kis Családunk minden fontos pillanatát rögzítsük.