Thursday, March 31, 2011

Boldog Negyediket Áronom!





nem szeretnék más képeivel ékeskedni, de ez egy nagyon jó kis buli volt! köszönjük szépen!!!










és a legkedvesebb: TÁMTÁTÁÁÁÁÁÁM: :))))



Boldog Születésnapot még egyszer Árcsikám!

Kedves




ez a nyaklánc a Doktor néninek készül

Varázs erő

Kedd éjszaka éreztem, hogy valami nem stimmel, Pannikánk belázasodott. Amolyan "nemtudomhányfokos", mert nem engedte megmérni. Szerda reggel Csáky doktornőnél kezdtünk, előtte tisztáztuk, hogy varázs ruha van rajtunk és ha kedves oldalunkat mutatjuk, engedelmeskedünk, a várva várt matrica biztos nem marad el... Egy rózsaszín bélelt nadrághoz felvett egy rózsaszín hosszú ujjú felsőt, erre egy piros farmerruhát, bélelt kabátot, vastag sapkát, még egy hajgumi, csatt, karkötő, nyaklánc és indulhattunk az új barna cipőben. Ennek a hacukának tényleg csoda ereje van, Panni a rendelőbe érve azt mondogatta, hogy szereti a doktor nénit, aki meg fogja gyógyítani és nem lesz szuri, mert megbeszéltük... és tééényleg... Próbálgattuk az úton, hogyan kell egészen nagyra nyitni a szánkat, milyen vicces lesz a hideg sztetoszkóp... Annyira ügyesen egy hang/hiszti/csapkodás/"földönvergődés" nélkül állta a sarat. A matricát megkapta, most mostam ki a tegnapi ruhákat, meg kell száradnia holnapra, reggel ismét Doktor néni látogatás... Jelenlegi diagnózis: mandula gyulladás :(

Macska lány és a Patkány






Ha valaki belenyúlna Panni zsebébe, biztos találna benne csigát, mohát, kavicsot és egy rúzst. Ugyanis napjaink legnagyobb slágere a "mink" :). Tűnik el a kosaramból a szemhéjfesték, szájfény, pirosító, volt amikor alváshoz egy szájcerkát kért hm... Az elején tiltottam és borzasztóan elítéltem azokat a szülőket akik engednek, aztán csatlakoztam.

Imádom, ahogyan nagylányosan ül a tükör előtt, felhajtott fejjel és csukott szemmel éli át a pillanatot, hogy ragad a csillogó szájfény a homlokára :) Cuki


Gondoltam meglepem egy arcfestő készlettel, mégiscsaaaak az antiallergén cucc, az antiallergén cucc. Az 1600 Ft-os készlet, maga mögött hagyta Chanel, Dior és Armani bácsit és NYERT!


M: Pannikám, mit szeretnél, minek fesselek?

P: Cicuska leszek és dorombolok neked!

M: Belőlem mi lesz?

P: Hát mi, egy patkány!


Így lett Panni cicuska én meg a patkány, akit kergetett. A délutáni sziesztát követően felkelt és megkért, hogy varázsoljam zebrává!

Wednesday, March 9, 2011

Napi friss...

Ideje volt... kis BUBIFEJ!!!

és a végeredmény: