Régi-új program, de a tavasz első igazi napján kihagyhatatlan. Kicsi és nagy Rácz Gabiék is csatlakoztak és Emil volt olyan kedves és órákig próbált elektronikusan parkolni, természetesen sikertelenül....
Panni sokáig figyelte a Fő téren az elsős gimnazisták előadását, utána pedig azonnal lecsapott a színpadra.
Verőfény, jó idő, napszemüveg, unikum...... jó nap volt.
pálinkás jó reggelt!
Sunday, March 18, 2012
Thursday, March 15, 2012
Az igazság pillanata
Tegnap Panni kirohant utánam a konyhába és kérte, hogy vegyem fel. Finoman két kezébe vette az arcom és azt mondta:
"Te nem igazán tudsz főzni, úgye!?"
"Nem kicsikém, anya tud nagyon finomakat főzni" - hangzott a válasz
"Viszont te nagyon jól eszel kekszet apa!!" - vigasztalt Panni
"Te nem igazán tudsz főzni, úgye!?"
"Nem kicsikém, anya tud nagyon finomakat főzni" - hangzott a válasz
"Viszont te nagyon jól eszel kekszet apa!!" - vigasztalt Panni
Wednesday, March 14, 2012
Fahéj Utca
Fahéj utcában nagyokat mulat Panni. Papa szorgalmasan tölti le a jobbnál jobb klasszikus meséket nagyi meg egyszerűen ahogy Panni mondja "mindent megcsinál".
Panni sokszor kint marad a Fahéjban, hogy Ezstivel időt tudjunk tőlteni az építkezésen, amit ezúton is köszönünk.
Tegnap Panni Esztivel aludt el, de a nagyi várta ébredéskor, melyet Panni így konstatált:
"Hol van Anya, hol van Apa?" - hüp
"Elmentek, nemsokára jönnek" - mondta nagyi
"Hm, jó akkor csinálj nekem palacsintát nagyi!"
Könnyen leválthatóak vagyunk! - a szülők
Panni sokszor kint marad a Fahéjban, hogy Ezstivel időt tudjunk tőlteni az építkezésen, amit ezúton is köszönünk.
Tegnap Panni Esztivel aludt el, de a nagyi várta ébredéskor, melyet Panni így konstatált:
"Hol van Anya, hol van Apa?" - hüp
"Elmentek, nemsokára jönnek" - mondta nagyi
"Hm, jó akkor csinálj nekem palacsintát nagyi!"
Könnyen leválthatóak vagyunk! - a szülők
Gyenge láncszem
Tulajdonképpen nem is igazán találó a cím, hiszen az esetek többségében apa igenis szigorú. De ennek a csajnak nem tudok ellen állni. Panni ha jól viselkedik kap egy apró ajándékot, ha bevásárolunk, de jelen esetben kettő ajcsit tudott magáévá tenni. Nagy volt az öröm.
Monday, March 12, 2012
Építkezés
Ez egy hatalmas lélegzet vételnyi bejegyzés lenne, tele örömmel és csalódással, de inkább csak ennyit írnék:
-köszönet Györgyinek és Bélának a levezénylésért, sehol nem lennénk nélkületek, energiát nem spórolva segítetek minket
-köszönet Györgyinek és Bélának a levezénylésért, sehol nem lennénk nélkületek, energiát nem spórolva segítetek minket
Kis Rácz Gabi
Külön postot érdemel Rácz Gabika. 3 hónapos taknyolódás (vagy Panni, vagy mi) vééééégre 2 hete együtt tölthettünk egy péntek estét/éjszakát Tináékkal. Amikor Panni 4 hónapos volt, nem jutott eszembe, hogy spontán vendégséget csapjak, ezért mindig úúúúúúgy csodálom azokat az anyukákat, akik ezt egy perc alatt megoldják. Tina könnyedén vette az akadályokat és (mint minden alkalommal) kitett magáért, elnyerte a salija az "év uborka salátája" címet, reggeli, vacsora all inclusive ellátás.
Panni folyamatosan segített Gabikával kapcsolatban. Együtt fürdettük, megmosta a haját, bolondozott neki, felhúzta a zenélő játékot. Én altathattam el (juhuuuuuuu), segített az ágyban elrendezni a paplant, énekelt neki, szóval egy Tündérke volt. Nagy a szerelem...
Gabikának egy hangja sincs, cuki, finom baba illatú, kedves, nem zavarja, hogy 4 felnőtt, 1 gyerek, 2 kutya van körülötte, ugyan olyan boldog baba, mintha ez mindig így lenne.
Panni folyamatosan segített Gabikával kapcsolatban. Együtt fürdettük, megmosta a haját, bolondozott neki, felhúzta a zenélő játékot. Én altathattam el (juhuuuuuuu), segített az ágyban elrendezni a paplant, énekelt neki, szóval egy Tündérke volt. Nagy a szerelem...
Subscribe to:
Posts (Atom)

