Monday, August 23, 2010

augusztusi szemezgetés

-miért nem indulsz kicsirigó?

-ez olyan cuki

-hoztam neked finom levest ez az a toboz Anyaaa, edd meg finom, csak kicsit meleg

-tessék parancsolni, tessék befáradi

-tudok én csak egyedül megyek a lépcsőn, az utolsóról leugrom, jó?

Monday, August 2, 2010



















Koccintás:















Mi is Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánunk Panninak, és ahogy kértétek mellékeljük a jobbnál-jobb képeket.


Ahogy az Alma együttes is énekli: "Ma van a Szülinapom pom-pom, remek a hangulatom..........."