-miért nem indulsz kicsirigó?
-ez olyan cuki
-hoztam neked finom levest ez az a toboz Anyaaa, edd meg finom, csak kicsit meleg
-tessék parancsolni, tessék befáradi
-tudok én csak egyedül megyek a lépcsőn, az utolsóról leugrom, jó?
Monday, August 23, 2010
Subscribe to:
Posts (Atom)