Egyszerűen rohan az idő! Hiába tudja a szívem, mit kellene tennem, a mindennapok elsodornak és pont a lényeges dolgok szorulnak háttérbe. Vasárnap délután támadt egy jó ötletem:
Hétfőn kivittem a Dédiket az építkezésre, lássák honnan indul, merre halad. Az idő nekünk kedvezett, Magdi dédit is meg tudtuk látogatni. Szuper volt az együtt töltött idő, sajnálom, hogy Sándor nem tudott velünk jönni, pótoljuk! Nagyikáim! Köszönöm!
Monday, November 28, 2011
Tuesday, November 1, 2011
Cumicumicumi
Szóltunk a Mikulásnak, hogy jöjjön, rakjon a kis csizmába Celestia Hercegnőt, (erről Anya már gondoskodott) cserébe amikor érkezik a kis csizmában megtalálja a cumikat, amiket magával vihet (erről Panni fog gondoskodni).
A cica...
Az építkezésen állandóan van egy kis vendég, aki amint nyílik az ajtó besurran, ha kirakom a garázsból, bemászik a konyha ablakon és van aki ezt nagyon élvezi.
Síelés
Tavaly még nem engedtem, mert az oktatók sem javasolták 2 évesen elkezdeni a síelést. Idén töltöttük a hármat aminek eredménye, hogy szombaton 8-tól a Normafánál voltunk és bontogattuk szárnyainkat.
Panni remekelt, felvonózott, csúszott, esett egyet, olajozta a lécet és újra csúszott. A másnapos Apukának külön gratulálok a teljesítményért :) Innen üzenünk még egyszer Tinának, hogy GRATULÁLUUUUNK, a gyünyörű, csodálatos kis Rácshoz :)))
Panni remekelt, felvonózott, csúszott, esett egyet, olajozta a lécet és újra csúszott. A másnapos Apukának külön gratulálok a teljesítményért :) Innen üzenünk még egyszer Tinának, hogy GRATULÁLUUUUNK, a gyünyörű, csodálatos kis Rácshoz :)))
Subscribe to:
Posts (Atom)