Monday, November 28, 2011

Csajok

Egyszerűen rohan az idő! Hiába tudja a szívem, mit kellene tennem, a mindennapok elsodornak és pont a lényeges dolgok szorulnak háttérbe. Vasárnap délután támadt egy jó ötletem:




Hétfőn kivittem a Dédiket az építkezésre, lássák honnan indul, merre halad. Az idő nekünk kedvezett, Magdi dédit is meg tudtuk látogatni. Szuper volt az együtt töltött idő, sajnálom, hogy Sándor nem tudott velünk jönni, pótoljuk! Nagyikáim! Köszönöm!

Tuesday, November 1, 2011

Görkori





Köszönjük a meglepit, nagyon betalált!!!

Tök faragás










Vasárnap tartottuk ezt az izgalmas, remek délelőtti programot, azóta csodáljuk az esti fényeket.

"Kisfőnökasszony"

Cumicumicumi




Szóltunk a Mikulásnak, hogy jöjjön, rakjon a kis csizmába Celestia Hercegnőt, (erről Anya már gondoskodott) cserébe amikor érkezik a kis csizmában megtalálja a cumikat, amiket magával vihet (erről Panni fog gondoskodni).

A cica...


Az építkezésen állandóan van egy kis vendég, aki amint nyílik az ajtó besurran, ha kirakom a garázsból, bemászik a konyha ablakon és van aki ezt nagyon élvezi.

Síelés

Tavaly még nem engedtem, mert az oktatók sem javasolták 2 évesen elkezdeni a síelést. Idén töltöttük a hármat aminek eredménye, hogy szombaton 8-tól a Normafánál voltunk és bontogattuk szárnyainkat.





Panni remekelt, felvonózott, csúszott, esett egyet, olajozta a lécet és újra csúszott. A másnapos Apukának külön gratulálok a teljesítményért :) Innen üzenünk még egyszer Tinának, hogy GRATULÁLUUUUNK, a gyünyörű, csodálatos kis Rácshoz :)))