Pannikám imádja a mini szoknyát és (szabad akarata lévén) saját maga tervezi az az napi kollekciót. Ádi, akivel nagy a szerelem, meglátta Pannit és azonnal leteperte, puszilta, ölelte, mire Kriszti (anyukája) megjegyezte:
-Pannikám, az ne legyen megszeppenve, aki miniben jön játszóházba...
:))))
Thursday, May 13, 2010
Best friend...
Bármikor beszélek az anyaságról, mindig azt taglalom, hogy kaptam egy legjobb barátnőt, az én Pannikám személyében. Persze most legszívesebben elsorolnám, hogy ez micsoda szeretet, felnőtté válás, összetartás, tükör.... de most nem ezt szeretném, hanem:
Pancsurival összebújva beszélgetünk, mikor elcsattan a következő mondat:
-Nekem Anya a legjobb barátom!
Jajj Pannikám ez vica-verza, Te vagy a legjobb Pajtás a vilááááááágon!!!
Pancsurival összebújva beszélgetünk, mikor elcsattan a következő mondat:
-Nekem Anya a legjobb barátom!
Jajj Pannikám ez vica-verza, Te vagy a legjobb Pajtás a vilááááááágon!!!
Wednesday, May 12, 2010
Utcagyerekek
Szilveszterkor a Fahéj utcában utcabált tartottak asztallal, székekkel, jó hangulatban szólt a vígadalom, szerencsére a pezsgő sem fagyott meg, így még éjfélkor is ütközhettek a poharak és a jó szomszédság jegyében indulhatott a 2010-es esztendő.
A Zöldkő utcában az 1 családra jutó csemeték száma 3. Amikor ideköltöztünk, a gyerekek a házak közötti téren találkozott, bicikliztünk, homokoztunk, csúszdáztunk. Amikor Anyukám gofrit sütött, 10-20 gyerek rohant cipőstül át az ebédlőig és piszkos kézzel faltunk. Mára az akkori gyerkőcök szülővé váltak, az erős barátságok megmaradtak és most a mi gyerekeink rohangálnak szertelen és élvezik egymás társaságát.
Tuesday, May 4, 2010
Majális:
Május 1-én elmentünk Piszkére majálisozni, ahol Pannin kívül csupa pici gyerkőc volt. Remek volt az idő, jókat beszélgettünk, és a legifjabb Alízt is meglátogattuk. A fiúk finom házi pálinka mellett beszélgettek a világ nagy dolgairól:-). A csajok a pokrócon trécseltek, gyerekekkel játszottak, csuda jó volt. Panni motorozott, homokozott, és gyaloglás közben egy pici bogárra is rálépett. Szerencsére nem történt nagy baj, a bogár, ha lassan is,de tovább állt, ekkor Panni magyarázott neki, hogy siessen, kövesse őt, és egyenesen menjen, nagyon édes volt.
De helyettem beszéljenek a képek, azok mindent elárulnak.
Subscribe to:
Posts (Atom)