Ez az egyik nagy kedvenc, mindent meg kell beszéltetni, a plüssöket, a kádban lévő fókát, minden kis apró játékot.
-nekem úgy is mindent megcsinááááál a Nagyi
Fahéj utca emeletén énekelgetett magának, a szokásos halandzsa helyét egy értelmes mondat váltotta fel :)
hogy ne csináld azt, amit én akarok csinálnii
Erre a feladványra megfejtést várunk, beküldési határidő február 28.
ezt nem teheted velem még csak 2,5 éves vagyok
Ez a mondat, akkor hagyta el csöpp kis száját, amikor 40 perce próbáltam elaltatni és épp az egyedül alvást gyakoroltuk. A másik mondat:
Anya! Én most egyedül vagyok!!! -az egyedül alvásnál ez a lényeg Drágám :)
Jajj de büdös... mi a büdös? de büdös a száááád... :)
tegnap még kislány voltam, már nagylány vagyok...