Monday, June 20, 2011

Boldog 3. szülinapot Édesem!



















Hónapok óta beszéljük a kívánság listát Pannival, első helyen egy rózsaszín, hello kittys bicikli állt. Mivel Apu, ma, a jeles napon csak későn érkezik haza,tegnap elő ünnepeltünk parfé tortával, ajándékkal. Aztán lementünk és bicikliztünk kifulladásig, a programnak, csak az eső vetett véget. Még egyeztetni kell a "nagy" szülinapozást, ígérem mindenkit időben értesítünk :)
BOLDOG 3. SZÜLETÉSNAPOT PANNI, most indulunk az Elevenparkba és játszunk egy hatalmasat!

Wednesday, June 15, 2011

kis kertünk








Lakásunk minden szabad pontját belakom, bepakolom, mert már elég szűkösen vagyunk. Az erkélyünk a kedvenc helyszín, kb 4 nm, amit maximálisan kihasználunk. Kiváló labdázásra, esti mesélésre, eper gondozásra, paradicsom ültetésre, medencézésre és közben még a szárító is elfér.

Nagy szájú

az áfonyás süti úgy jó, ha jól lenyomkodjuk az áfonyát a tepsi aljára :)


Manikűrös mamiként, egyáltalán nem csodálkozom, hogy minden izgatja az én édes kis Pannikámat, ami ehhez a téma körhöz kapcsolódik. Meglepetésből vettem 3 tégely szárított virágot, amit egymásnak operáltunk a lakkba és ott pompázik kezünkön, lábunkon... A nagy igyekezet közepette Panni a következőt mondta:


-ha ezt Apám meglátja beájul!




Panni valamit huncutkodott, mire a Mamám rászólt, a válasz:


-Namu, azt hiszem süket vagok!




-még soha életemben nem láttam... hát ez az a mondat, amit mindenhez használ, én meg imádom!!! Pannikám az lassan 3 év, az a soha életemben :)


-pfúúúúj, büdös a szád! na mi van, ez nem tetszik Neked, ugye?


-mindjárt berosálok!




Sunday, June 5, 2011

Nizza


















Édes kettesben indultunk Nizzába, felejthetetlen 4 nap, bár Cannesra nem emlékszünk. Nyertünk a Monte Carlo casinóban, feltettük a pirosra :)

Április-május képekben:
































Lovasom

Minden héten meglátogatjuk a Petneházy lovardát, május utolsó hetében háromszor mentünk forduló ponthoz érkeztünk, megtört a jég, bennem az ütő megállt, Panni lovon lévő sétáltatását (fejnél szorosan fogott paci, hátán gyerek, séta, mintha babakocsizna) felváltotta a LOVAGLÁS . Sári (az edző) minden előzetes tájékoztatás nélkül futószárra tette Casht (a kedvenc ló '82-es évjárat) és beléptette ügetésbe, úgy hogy Pannika a hátán. A kis Lovas élvezte és kérte, hogy még-még, én nagyon megijedtem, na azóta is üget a Kisasszony!