BOLDOG 3. SZÜLETÉSNAPOT PANNI, most indulunk az Elevenparkba és játszunk egy hatalmasat!
Monday, June 20, 2011
Boldog 3. szülinapot Édesem!
BOLDOG 3. SZÜLETÉSNAPOT PANNI, most indulunk az Elevenparkba és játszunk egy hatalmasat!
Wednesday, June 15, 2011
Nagy szájú
Manikűrös mamiként, egyáltalán nem csodálkozom, hogy minden izgatja az én édes kis Pannikámat, ami ehhez a téma körhöz kapcsolódik. Meglepetésből vettem 3 tégely szárított virágot, amit egymásnak operáltunk a lakkba és ott pompázik kezünkön, lábunkon... A nagy igyekezet közepette Panni a következőt mondta:
-ha ezt Apám meglátja beájul!
Panni valamit huncutkodott, mire a Mamám rászólt, a válasz:
-Namu, azt hiszem süket vagok!
-még soha életemben nem láttam... hát ez az a mondat, amit mindenhez használ, én meg imádom!!! Pannikám az lassan 3 év, az a soha életemben :)
-pfúúúúj, büdös a szád! na mi van, ez nem tetszik Neked, ugye?
-mindjárt berosálok!
Sunday, June 5, 2011
Lovasom
Minden héten meglátogatjuk a Petneházy lovardát, május utolsó hetében háromszor mentünk forduló ponthoz érkeztünk, megtört a jég, bennem az ütő megállt, Panni lovon lévő sétáltatását (fejnél szorosan fogott paci, hátán gyerek, séta, mintha babakocsizna) felváltotta a LOVAGLÁS . Sári (az edző) minden előzetes tájékoztatás nélkül futószárra tette Casht (a kedvenc ló '82-es évjárat) és beléptette ügetésbe, úgy hogy Pannika a hátán. A kis Lovas élvezte és kérte, hogy még-még, én nagyon megijedtem, na azóta is üget a Kisasszony!
Subscribe to:
Posts (Atom)