Hogy mi volt fantasztikus ebben hétvégében?
Az összhang...
Mindenki tudta mi a dolga, a 4 gyermekünk cukin játszott, élveztük a bent és kint létet, a hangulatot, mindenkinek jutott egy kis idő a kikapcsolódásra, hatalmasakat pihentünk és a pecsenye kacsa sem veszett össze az aszalt szilvával...
Boldikám lehengrelt mindenkit a sakk tudásával, Bercus kirakja az 1400-as puzzlet, Árcsi a kedves, bár veszélyes Don Törpillo a kenyér "puháját" is szereti , Törpilla meg egy igazi csaj, aki hétvégén leginkább a vonatokkal, repülőkkel játszott, bár amint hazamentek a Fiúk előkerültek a pónik és a Barbik.
Sunday, October 24, 2010
Lány kontra Fiú
Árcsival és Pancsurival lovacskásat játszottunk, na persze megnyertem a ló szerepét, ugráltak rajtam, etettek, itattak, a játék végén a nappali közepén kifeküdtem, némi kedves szóra és simogatásra vágytam. Panni rögtön tudta mi kell a vén kancának, szeretgetett és közben ezt mondta:
-megfésüllek lovacskám, megmasszírozom a hátad...
mire Árcsi ráugrott a hátamra:
-én meg kiszívom a véééredet!
:)))))
-megfésüllek lovacskám, megmasszírozom a hátad...
mire Árcsi ráugrott a hátamra:
-én meg kiszívom a véééredet!
:)))))
Tuesday, October 19, 2010
Cuki jelenetek
Panni olyan sok kis apró cuki pillanatot szerez nekünk mondataival, amin elképed az ember mert nem is gondolja, hogyan jutott ez eszébe ennek a csöpp kisasszonynak.
Az egyetlen probléma, hogy ezeket azonnal rögzíteni kellene mert hajlamosak vagyunk elfelejteni. Ezen túl ígérem Pannikám, hogy azonnal ugrom és dokumentálom.
Miután megleptem egy kinder tojással.
"Köszi, most kibontom egy kicsit és megeszem egy kicsit".
Kocsiban Namuéktól hazafelé megkérdeztem, hogy szeretne-e játszani a pacival otthon, akit a Namuéknál töltőtt hétvége előtt olyan gondosan betakergatott, hogy jól aludjon.
"Nem a csacsi beteg, te leszel a csacskóm apukám!"
Namu kérdezi: Hogy hívják ezt a kislányt, Panni?!!
"Nem Béla vagyok."
Esztiés Panni ül a kádban.
Panni kérdezi anyut: "Mi a bajod?"
Eszti: "Mérges vagyok, mert belerúgtam az asztal sarkába."
Panni: "Ne legyél mérges, látod itt vagyok melletted!"
Panni kérdezi: "Apuuu, fáj a térded?"
Apu már tudja, hogy Panni pacit akar belőlem faragni, ha nem figyelek, így ezt mondom: "Igen fáj a térdem!"
Panni: "Gyere meggyógyítom" "Jó már?"
Apu már tudja mi jön: "Igen most már rendben van"
Panni: "Jó, akkor te leszel a pacikám"
Az egyetlen probléma, hogy ezeket azonnal rögzíteni kellene mert hajlamosak vagyunk elfelejteni. Ezen túl ígérem Pannikám, hogy azonnal ugrom és dokumentálom.
Miután megleptem egy kinder tojással.
"Köszi, most kibontom egy kicsit és megeszem egy kicsit".
Kocsiban Namuéktól hazafelé megkérdeztem, hogy szeretne-e játszani a pacival otthon, akit a Namuéknál töltőtt hétvége előtt olyan gondosan betakergatott, hogy jól aludjon.
"Nem a csacsi beteg, te leszel a csacskóm apukám!"
Namu kérdezi: Hogy hívják ezt a kislányt, Panni?!!
"Nem Béla vagyok."
Esztiés Panni ül a kádban.
Panni kérdezi anyut: "Mi a bajod?"
Eszti: "Mérges vagyok, mert belerúgtam az asztal sarkába."
Panni: "Ne legyél mérges, látod itt vagyok melletted!"
Panni kérdezi: "Apuuu, fáj a térded?"
Apu már tudja, hogy Panni pacit akar belőlem faragni, ha nem figyelek, így ezt mondom: "Igen fáj a térdem!"
Panni: "Gyere meggyógyítom" "Jó már?"
Apu már tudja mi jön: "Igen most már rendben van"
Panni: "Jó, akkor te leszel a pacikám"
Monday, October 18, 2010
Mi folyik a garázsban?
Általában bor :)
-Nagyi! Lemegyek a Papával a garázsba, iszom egy fröccsöt, utána meszagolod a számat?
-Nagyi! Lemegyek a Papával a garázsba, iszom egy fröccsöt, utána meszagolod a számat?
Sunday, October 17, 2010
Tegnap esti édesség, csak ez nem hízlal :)
-Tudod hova megy Apa?
-Párizsba megy én is megyek egyedül...
-Mit hozzon Neked?
-párizsit, Barbit, békát, "Csúz"t, meg békát, Barbit...
:)
-Párizsba megy én is megyek egyedül...
-Mit hozzon Neked?
-párizsit, Barbit, békát, "Csúz"t, meg békát, Barbit...
:)
Wednesday, October 6, 2010
Csaj
Dorottya szobájában egy Dougles veszne el, annyi a sok flinc-flanc, kicsi lányoknak kiváló felfedezni való ketyere... Nőcikém, mindenkit kisminkel, lakkoznom kell a körmét, amibe csillogó-villogót kell tennem, száz csatt a hajba, de "ne húzd Annnnyaaa, ne hajazz", szoknyát hord, Ő választja a legújabb játszótér trendnek megfelelő rucit és persze, minden ékszert magára aggat, napszemüveg állandóan a kezében, vagy a szemén, vagy a haján, mint hajpánt...
Dédinél vendégeskedett:
-Dédi, most már haza kell mennem, nem érek rá, mennem kell minkelni (sminkelni)
:)
Dédinél vendégeskedett:
-Dédi, most már haza kell mennem, nem érek rá, mennem kell minkelni (sminkelni)
:)
Subscribe to:
Posts (Atom)