Sajnos a barátos bulit elmosta az eső, de a csládi banzáj jól sikerült, köszönjük mindenkinek, hogy eljött :) Őri Dóri! Kérünk képeket feltölteni, mert a szülők a nagy izgalomban elfelejtettek fotózni :(
Monday, June 21, 2010
BOLDOG 2. SZÜLETÉSNAPOT PANNIKÁM!!!
Sajnos a barátos bulit elmosta az eső, de a csládi banzáj jól sikerült, köszönjük mindenkinek, hogy eljött :) Őri Dóri! Kérünk képeket feltölteni, mert a szülők a nagy izgalomban elfelejtettek fotózni :(
Friday, June 11, 2010
Belekben a nagy melegben
de 2010-ben megtört a jég... hihetetlen kényelmes az, hogy mindent helyben, azonnal, bármit és bárhogyan.
Leginkább a gyermek medence partján játszottunk az Apróságokkal, bár a tengerpartnál nagyobb homokozót még nem látott Panni.
Subscribe to:
Posts (Atom)