Monday, June 21, 2010

BOLDOG 2. SZÜLETÉSNAPOT PANNIKÁM!!!






Sajnos a barátos bulit elmosta az eső, de a csládi banzáj jól sikerült, köszönjük mindenkinek, hogy eljött :) Őri Dóri! Kérünk képeket feltölteni, mert a szülők a nagy izgalomban elfelejtettek fotózni :(

Friday, June 11, 2010

Belekben a nagy melegben

Az időnket medencébőlkinemszállóskicsitizzadósdejótpiázósegyszeresősdeaztvégigalvósként jellemezném
28 évig az all inclusive hoteleket kicsit túlzásnak éreztem és mélyen elgondolkodtam az ezt a típusú nyaralást igénybe vevő vendégek lelkületén...
de 2010-ben megtört a jég... hihetetlen kényelmes az, hogy mindent helyben, azonnal, bármit és bárhogyan.
Leginkább a gyermek medence partján játszottunk az Apróságokkal, bár a tengerpartnál nagyobb homokozót még nem látott Panni.

Apával elrejtjük a köveket (remélem jövőre megtaláljuk..)
rendelhetek?

mindjárt indul a masszázs napkrémmel, de hol a krém???
Pancsuri finomaaaaaan

azért volt egy napunk kettesben Antaljában

























































jól fésült Gyerek Annnnnyával

















:)))))))))))))))))














ez egy jól sikerült fürdőruhás kép :)














..ha a sárga úton haladsz...














ide érsz...
ez egy szuper hét volt, mind a 11ünknek...
na megyek Kacsarétre képet és sztorit lopni :)
most én leszek a gyorsabb:
Kacsaréten leégett a mosógép :( , ötleteket várunk ipari felhasználásra!