"Apa felszállt repülővel magasba, én is felszállok, jajj de jó lesz, repülőre akarok menni... "
és amióta tudja, hogy ez nem sokára valós lesz, minden repülőt szemügyre veszünk és ismételgeti, hogy
"az a miénk!"
"Tessék odaadom Neked, tiéd!"
"fodrász néni levágta hajam ollóval, Panni csini lett"
Kedvencei, a golyópálya, mese, mese, mese olvasás (90 %-át meséli velem), matricás könyv, festés ecsettel, ujjal, gyurmázás, kávé készítés, 1 éves kora óta minden barátot bepelenkáz, virágot locsol.
Eljött az az időszak, amikor a piacra járás, egy kész csoda Panni életében. Buszra szálunk, galambot etetünk és villamost nézünk.
Az én édes kis Kincsem kitárja "hatalmas" kezeit és fut felém, becsapódik a házamba :),
este ölel: "Anya, feküdj ölembe majd cirógatlak", az "imádlak, szeretlek" már-már kötőszó,
kettőnket ölel, puszil és mutatja, hogy mi is puszilkodjunk :)
eset: Apa pendrájvja leesett a két fotel közé, mire Panni:
"Ana, leesett valami, megkeresem valamit"
ez azért cuki mert még nem nevezett meg úgy bármilyen tárgyat, hogy ne tudná mi az :), hát ez már valami.
Kedvencem:
"APA... MICSINÁÁÁÁLSZ??? Ne csinááááááááld!!!"
Monday, March 22, 2010
Thursday, March 18, 2010
Lányok napja
Mint minden fontosabb dátum közeledtével apát elfogja a pánik, hogy el fogja felejteni, hogy aznap tegye meg a dolgokat, amikor kell. Így történt ez nőnap közeledtével is, és mint oly sokszor a jól bevált taktikához folyamodtam, miszerint inkább előbb, mint később.
Vasárnapot Fahéjban töltöttük, ahol az összes csajszi kapott virágot, és Pancsuri mindenkivel megszagoltatta a mini rózsáit.



Boldog 2. nőnapot Kicsikém!
Vasárnapot Fahéjban töltöttük, ahol az összes csajszi kapott virágot, és Pancsuri mindenkivel megszagoltatta a mini rózsáit.
Boldog 2. nőnapot Kicsikém!
Subscribe to:
Posts (Atom)