Panncsurinak elérkezett életében a 7. hónap. Kúszik, kézről kézre kéri magát, felnyújtott praclival jelzi, hogy hahóóóó vegyél fel, ha ezt nem sikerül teljesíteni, megspékeli egy kis sírással, tátog mint egy halacska, mindent megrág, a játékait hamar megunja, fufókázik, dumál, sikítozik, kukucsosat játszik, hajba kapaszkodik, orrot harap (ez büfizésnél az igazi :) ) és nagyon tud bújni, megszeretgetni. Édes! És most figyelmeztettek, hogy ki ne hagyjam, hogy morog!!!
Elérkezett a hisztis időszak :( Anyás lett. Eszméletlenül tud sírni, ha velem van, egész nap kézben akar lenni, semmire nincs időm. Alvása napközben 2-3-szor 20-30 perc, sétánál 40, esti alvásnál 6-7-szer ébred, mi rohanunk, általában gyorsan visszaalszik, csak hajnalban nehezebb, fél 7 körül ébred, este 8 körül alszik el.
Sárgarépa, fehérrépa, krumpli, brokkoli, sütőtök, alma, barack, körte, rízs, husika, kis kosz a földről, reggeli, esti szopi, aminek kb. 8 kiló az eredménye.
Kedvencei: Mici dal, masni (aki egy kutyabőrbe bújt bárány és egyébként morzsolókendő), zöld tálkája, kanala és a tükrök.
Dalocskák: Mici, Pity-poty, Vigyázz rám, Hunyd le két szemed, Ennek a kis lánynak..., Borsót főztem, Te légy most, Fekete-Pekete...
Mondókák: Tekeredik a Panni rétest akar enni :), Hoc-hoc katona, Így lovagolnak..., Cin-cin muzsika...