Monday, July 25, 2011
Friday, July 15, 2011
Úszás
Most jól jönne az ábra, de sajnos várat magára...
Törökországban Panni 10 perc alatt tanulta meg, hogyan kell "úszkálni" a mély vízben (szigorúan karúszóval/mellénnyel), amit borzasztóan élvezett és akár 1 órát is elúszkált kutya úszásban. Azóta megtanulta a kartempót és édesen elkezdett háton úszni. A Fahéj utcai medencében a szemben lévő oldalra kell mennem, ahova 1 percen belül érkezik háton az én Nagylányom :)
Törökországban Panni 10 perc alatt tanulta meg, hogyan kell "úszkálni" a mély vízben (szigorúan karúszóval/mellénnyel), amit borzasztóan élvezett és akár 1 órát is elúszkált kutya úszásban. Azóta megtanulta a kartempót és édesen elkezdett háton úszni. A Fahéj utcai medencében a szemben lévő oldalra kell mennem, ahova 1 percen belül érkezik háton az én Nagylányom :)
Apa szemén árpa
Tegnap reggel együtt ébredt a Család, Apának iszonyatos csúnya árpa a szemén.
Panni:
-Apa, Neked az egyik szemed begyulladt, a másik meg kigyulladt :)))) Akiknek szemgyulladása van, az nem mehet dolgozni. Na most mi van?
Panni:
-Apa, Neked az egyik szemed begyulladt, a másik meg kigyulladt :)))) Akiknek szemgyulladása van, az nem mehet dolgozni. Na most mi van?
Subscribe to:
Posts (Atom)