Monday, July 25, 2011

Polly és Selly vagyis Szellő







Panni megérdemelte, hogy erősen elgondolkozzunk a házi állat témán. Fegyelmezett, gondoskodó, szereti és foglalkozik vele. Ezért aztán a várva várt jutalom nem maradt el, családunk 2 szőrössel bővült.

Íme az új fogacska



Friday, July 15, 2011

Úszás

Most jól jönne az ábra, de sajnos várat magára...
Törökországban Panni 10 perc alatt tanulta meg, hogyan kell "úszkálni" a mély vízben (szigorúan karúszóval/mellénnyel), amit borzasztóan élvezett és akár 1 órát is elúszkált kutya úszásban. Azóta megtanulta a kartempót és édesen elkezdett háton úszni. A Fahéj utcai medencében a szemben lévő oldalra kell mennem, ahova 1 percen belül érkezik háton az én Nagylányom :)

Apa szemén árpa

Tegnap reggel együtt ébredt a Család, Apának iszonyatos csúnya árpa a szemén.
Panni:
-Apa, Neked az egyik szemed begyulladt, a másik meg kigyulladt :)))) Akiknek szemgyulladása van, az nem mehet dolgozni. Na most mi van?

2 hét HOLIDAY












(Emil csak viccel :))) )




Míg Szilárd Madeirán pihent a Szülőkkel, addig mi befogadtuk Kucit, aki egy tengerimalacka. Panni napi háromszor etette, itatta, játszott vele. Jó próba és móka volt.