Panni, már 19 napos és napról napra egyre szebb, nagyobb, aranyosabb. Ma volt az első este, hogy szinte rá se kellett néznem. Fél 12-kor evés, fél 4-kor, majd csak reggel fél 8-kor. Se altatni nem kellett, se
vigasztalni, mert nem volt sírás. Természetesen a fél éjszakát kettőnk között a nagy ágyban töltötte.
Tegnap reggel, fantasztikus pasi jött hozzánk látogatóba :) . Éppen szoptattam, amikor
Boldi megérkezett. Simogatta, puszilgatta, szeretgette, 20 percig csodálta és mindenkinek azt mondta, hogy
Panni 4 hónapos és a testvére. Megható volt az én imádott
Boldimat, és imádott
Pannimat együtt látni.
Tegnap délelőtt
Namuval kimerészkedtünk és elsétáltunk a
Rózsakertig és vissza.
Panni, egy hang nélkül aludta végig a rázós utat. Holnap lesz
Mirko 30. szülinapi mulatsága, amire megpróbálunk elmenni, addig Anyu vigyáz
Pannira. Remélem minden rendben lesz.

.