2-3 hete próbálkozunk, a sétával...Ilyenkor megfogom a kis kezét, Ő vezet engem, amerre akar (általában Lipa -a cica- után). 2 hete próbálta ki magát először, milyen lenne segítség nélkül, ezt annyira nem erőltettem, mert még nagyon bátortalan volt. Idáig 3 lépés volt a rekord, de tegnap megtört a jég és 7 aprócska, bizonytalan (közben rötyögős) lépést tett meg Panni!
Gratulálok Kisasszony!!!
A másik gratuláció, az én drága Nagypapámat illeti, aki 2,5 emeletet lépcsőzött fel hozzánk, hogy láthassa Dédunokáját. Délután Márta néni, Jóska bácsi, és a Dédik voltak a Vendégeink, a nagy sztorizásban, elrepült az idő! Jövő nyáron, egy nagy Eckhardt bulit csapunk Vonyarcon!
4 comments:
Jó volt látni a szép otthonotokat, a kedves dekorációt ajtókon, polcokon. Annyi szeretet sugárzott.
A lányotok meg bűbáj.
Puszival, Mária, Sándor és kapcsolt részei (akkor Márta, Jóska, akik el voltak ragadtatva).
Mi is Gratulálunk Pancsónak!
Abban a szerencsés helyzetben volt részem,hogy egy teljes napon keresztül csodálhattam mikre képes Panni, és mekkorát fejlődött. Május 1-én egy görbe napot csaptunk, csak mi csajok.Panni már meg tudja mutatni, hogy kell megszagolni a virágot, hogy kell kinyújtani a nyelvét,és hogy kell anyának puszit küldeni, nagyon édes volt.Szentendrén sétáltunk egy nagyot, majd a játszótéren hintáztunk és piknikeztünk is. Szuper nap volt, nagyon jól éreztem magam.
Köszönöm nektek Csajok!
Millió puszi: Kereszték
Ui: Azért néha aludjál Panni :-)
Drága Dóri!
Nagyon köszönjük, a nap szuper volt, bízunk a hamaros ismétlésben!
Szombaton, vasárnap alkalmunk lesz rá!Sok puszi
Drága Dóri!
Nagyon köszönjük, a nap szuper volt, bízunk a hamaros ismétlésben!
Szombaton, vasárnap alkalmunk lesz rá!Sok puszi
Post a Comment