


Panni odavan a lovakért, cicákért, kutyákért, sünikért, kisgyerekekért és mindenért, ami él és mozog, van lába, vagy kopoltyúja, tátog vagy gágog, harap, vagy nyálas....Dunabogdányban van a telkük, ahol Panni örömére válogathatott a rétek, majorok, tanyák között...
Nagyon kezdő a Mami...
A konyhában sertepertélünk, mikor jó hangosan megszólalt a U2! Más baba rohanna anyukájához, Panni kezébe vett egy CD-t és táncolt! Csak az utolsó pillanatokat kaptam el, na de hol az operatőr és a videó???
No comments:
Post a Comment