pálinkás jó reggelt!
Friday, January 29, 2010
Ezek az Angyalok...
Reggel kis Családunk fél 10-
ig
lustizott
, a csendet a kérdésem törte meg.
Eset leírás:
fél álomban
voltam, amikor egy tompa kemény tárgyat éreztem a fejemre repülni... (
Panni
kezéből)
-"
Pannikám
, mi volt ez?"
-"Angyal"
:)
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment