Mint minden fontosabb dátum közeledtével apát elfogja a pánik, hogy el fogja felejteni, hogy aznap tegye meg a dolgokat, amikor kell. Így történt ez nőnap közeledtével is, és mint oly sokszor a jól bevált taktikához folyamodtam, miszerint inkább előbb, mint később.
Vasárnapot Fahéjban töltöttük, ahol az összes csajszi kapott virágot, és Pancsuri mindenkivel megszagoltatta a mini rózsáit.



Boldog 2. nőnapot Kicsikém!
No comments:
Post a Comment