Thursday, March 18, 2010

Lányok napja

Mint minden fontosabb dátum közeledtével apát elfogja a pánik, hogy el fogja felejteni, hogy aznap tegye meg a dolgokat, amikor kell. Így történt ez nőnap közeledtével is, és mint oly sokszor a jól bevált taktikához folyamodtam, miszerint inkább előbb, mint később.


Vasárnapot Fahéjban töltöttük, ahol az összes csajszi kapott virágot, és Pancsuri mindenkivel megszagoltatta a mini rózsáit.








Boldog 2. nőnapot Kicsikém!

No comments: