Thursday, May 13, 2010

Best friend...

Bármikor beszélek az anyaságról, mindig azt taglalom, hogy kaptam egy legjobb barátnőt, az én Pannikám személyében. Persze most legszívesebben elsorolnám, hogy ez micsoda szeretet, felnőtté válás, összetartás, tükör.... de most nem ezt szeretném, hanem:
Pancsurival összebújva beszélgetünk, mikor elcsattan a következő mondat:

-Nekem Anya a legjobb barátom!

Jajj Pannikám ez vica-verza, Te vagy a legjobb Pajtás a vilááááááágon!!!

No comments: