pálinkás jó reggelt!
Monday, June 21, 2010
BOLDOG 2. SZÜLETÉSNAPOT PANNIKÁM!!!
Sajnos a barátos bulit elmosta az eső, de a csládi banzáj jól sikerült, köszönjük mindenkinek, hogy eljött :) Őri Dóri! Kérünk képeket feltölteni, mert a szülők a nagy izgalomban elfelejtettek fotózni :(
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment