pálinkás jó reggelt!
Monday, August 23, 2010
augusztusi szemezgetés
-miért nem indulsz kicsirigó?
-ez olyan cuki
-hoztam neked finom levest ez az a toboz Anyaaa, edd meg finom, csak kicsit meleg
-tessék parancsolni, tessék befáradi
-
tudok én csak egyedül megyek a lépcsőn, az utolsóról leugrom, jó?
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment