Sunday, January 2, 2011

Mai altatás

A mai álom könnyebb eljövetele érdekében 2 mesét könyvből meséltem, a többit sötétben fejből. A hatodik után előre szóltam, hogy ez lesz az utolsó, mire Panni csöndben végighallgatta a hold és a csillagok első találkozását, és megszólalt:

"Mesélj magadróóóóól légyszi"

meséltem Bendzsiről, a kutyusomról, oviról, barátságokról...
ennek örömére felbuzdultan kezdett sztorizni:

"Képzeld, képzeld, képzeld találkoztam, egy izével, huncut virág szirmok, nem jut eszembe hogy hívják hmm, nymm, őmm, dinoszaurusszal..."

Fantáziáért, nem kell a szomszédba csöngetni...

4 comments:

Mária N.D. said...

Micsoda csoda új öltözéke van a bloggotoknak, zöld a remény színe, csodás! A szövege is a lányotoknak! Nézem tovább.M.N.D.

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Nagyikám, jó hogy újra benéztél hozzánk! Fejlődünk, szépülünk blogilag. Ha van kedved látogasd meg egyetlen lány dédunokád és élvezd élőben! Puszi E

vp said...

Nekem is tetszik az új dizájn, és a sok bejegyzés még annál is jobban!
Hajrá!

Mária N.D. said...

Nagyon várom a síelős ill. szánkózó képeket...Bercivel kettesben tündériek a ház előtt. Puszi, M.D.