Saturday, February 19, 2011

Pöttyös Panni





Hittünk, reméltük, de másként lett: letepert minket a bárányhimlő!

Az első 2 nap lazán vette Panni az akadályokat, nem viszketett, nem fájt, csak 8-10 db apró pötty volt a kis testén és ezen kívül sokat aludt. Azt gondoltam magamban, hogy "Ennyi? Erre a rém történetek? -hagggggyá már!", aztán mindent megbántam...
Az apró pöttyökből 150-200 hólyagos, nedvedző kelés lett, ami a 3., 4. napon viszketett, de az 5. naptól borzasztóan fájt. Éjszaka 3 órás alvás, nyűgösség, láz gyötörte, miközben eszméletlenül fájt mindene. Mára varrosodtunk (ami azt jelenti nem fertőzünk tátáááám), még mindig nem szép, de legalább a láz helyét a kedvesség és a jókedv váltotta fel.

Hétközben a két Nagyi segített, hétvégén Nagyvadi és Namu jöttek szórakoztatni, hétfőn átmentünk Boldiékhoz, akik szintén pöttyösek, tegnap a Keresztek aludtak itt, ma Edina és Lali jön a Kicsikéhez, holnap Dorcika, hétvégén Nagyi és Papa. El vagyunk látva jót tevőkkel, nagyon köszönjük a sok-sok kedvességet és segítséget!

No comments: