Zsolti szabadságát kihaszálva, kedvenc mérlegünket hátra hagyva :) mentük sétálni Szentendrére. Panni végig aludta az utat, utána rövid szopi egy elhagyatott, üres játszótéren, majd séta, amibe egy igazi olasz ebéd is belefért. A nap cirógatta a hátunkat, édes hármasban gördültünk végig a rázós, macskaköves utakon.
No comments:
Post a Comment