Reggel elhatároztuk, hogy elmegyünk és megnézzük a tatai tavat hármasban, úgyhogy bepakoltunk a kocsiba mintegy 3 heti felszerelést és már robogtunk is lefelé. A tó és környezete csodálatos, mindenkinek ajánlom, nem úgy, mint a tó körüli sétát. Bátran nekivágtunk a könnyednek ígérkező sétának a tó partján, és mivel hosszú idő óta az első komoly lehetőségünk adódott beszélgetni, azon kaptuk magunkat, hogy jó messze eljutottunk. Úgy döntöttünk, hogy nem lehet olyan sok hátra, így hát folytattuk az utat. 14:08-kor indultunk és 17:48-kor már meg is érkeztünk a start helyre. Útközben túlestünk egy etetésen, és két sajtos tejfölös lángoson. Pannival magunk mögött tudjuk eddigi leghosszabb sétánkat, a kis angyal úgy aludt, mint a bunda a friss levegőn.
No comments:
Post a Comment