pálinkás jó reggelt!
Wednesday, October 21, 2009
jajj...
Hát ez az igazi spontán ijedés :)
Mellkas a kézre, megvárja, míg ránézek és jön a : "jajjjjj..."
1 comment:
Mária N.D.
said...
Várjuk nagyon a cseh kirándulás
képeit és a beszámolótokat. Mária és Sándor
October 28, 2009 at 10:40 AM
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
1 comment:
Várjuk nagyon a cseh kirándulás
képeit és a beszámolótokat. Mária és Sándor
Post a Comment