Thursday, October 8, 2009

el ne felejtsem!

mhmmm = igen

tesmam = tessék Mama

asszem =ott van

kosz =köszi



örök sláger a "mekk" (három szabó legényke), ezt minden mennyiségben kell énekelnünk, néha még az "ess" (ess, eső ess) is játszik



kb. 11 kiló, etetésnél 2 kanalazunk, egyedül reggelizik



nagyon kedves, erre jó példa, hogy Berci kicsit erősebben fogta meg Panni kezét, szó nélkül tűrte



1 napot dolgozom ,addig Nagyizik, amit nagyon bír, mind két családnál nagy a nyüzsgés



a játszón egy kislány gesztenyét gyűjtött, Panni benézett a dobozába és segédkezett



Ébredés után, először Apukáját keresi, utána puszit ad. Igazi csók királynő, sok-sok bújás, ölelés, puszilgatás...

No comments: