Monday, January 4, 2010

Ők négyen




Nagy barátok, édesek, melengetik a szívünket...

2 comments:

Mária N.D. said...

Várjuk a hosszabb beszámolókat a csókos Panniról, és a képeket. Puszival Mária és Sándor (ő minden nap reménykedve megnézi a "pálinkás jó reggelt")

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Mária és Sándor dédinek:
Igyekszünk pótolni!
puszi