"Apa felszállt repülővel magasba, én is felszállok, jajj de jó lesz, repülőre akarok menni... "
és amióta tudja, hogy ez nem sokára valós lesz, minden repülőt szemügyre veszünk és ismételgeti, hogy
"az a miénk!"
"Tessék odaadom Neked, tiéd!"
"fodrász néni levágta hajam ollóval, Panni csini lett"
Kedvencei, a golyópálya, mese, mese, mese olvasás (90 %-át meséli velem), matricás könyv, festés ecsettel, ujjal, gyurmázás, kávé készítés, 1 éves kora óta minden barátot bepelenkáz, virágot locsol.
Eljött az az időszak, amikor a piacra járás, egy kész csoda Panni életében. Buszra szálunk, galambot etetünk és villamost nézünk.
Az én édes kis Kincsem kitárja "hatalmas" kezeit és fut felém, becsapódik a házamba :),
este ölel: "Anya, feküdj ölembe majd cirógatlak", az "imádlak, szeretlek" már-már kötőszó,
kettőnket ölel, puszil és mutatja, hogy mi is puszilkodjunk :)
eset: Apa pendrájvja leesett a két fotel közé, mire Panni:
"Ana, leesett valami, megkeresem valamit"
ez azért cuki mert még nem nevezett meg úgy bármilyen tárgyat, hogy ne tudná mi az :), hát ez már valami.
Kedvencem:
"APA... MICSINÁÁÁÁLSZ??? Ne csinááááááááld!!!"
3 comments:
Eszti, elképesztő ez a szókincs : )
írjad tovább szorgalmasan, hogy ezek a szövegek megmaradjanak. puszi. v
Próbálok megint megjegyzést küldeni, szeretlek nagyon Titeket. Puszi,Mária
Hé, Apa már régen leszállt és meg is jöttetek. Mi lesz a további képekkel és tudósításokkal. És Róma milyen hatással volt Rátok. Tudósítást kérek, ha nem szóban, akkor írásban. Sok puszival, Mária és Sándor D.D.
Post a Comment