Tuesday, May 4, 2010

Majális:

Május 1-én elmentünk Piszkére majálisozni, ahol Pannin kívül csupa pici gyerkőc volt. Remek volt az idő, jókat beszélgettünk, és a legifjabb Alízt is meglátogattuk. A fiúk finom házi pálinka mellett beszélgettek a világ nagy dolgairól:-). A csajok a pokrócon trécseltek, gyerekekkel játszottak, csuda jó volt. Panni motorozott, homokozott, és gyaloglás közben egy pici bogárra is rálépett. Szerencsére nem történt nagy baj, a bogár, ha lassan is,de tovább állt, ekkor Panni magyarázott neki, hogy siessen, kövesse őt, és egyenesen menjen, nagyon édes volt.


De helyettem beszéljenek a képek, azok mindent elárulnak.






1 comment:

Mária N.D. said...

Végre van hír felőletek, de ne toljatok ki velünk, hogyan nézzem meg a képeket vízszintes sorban? A huszadik századból maradtunk itt, ne felejtsétek!!! Puszival, Mária és Sándor