Wednesday, May 12, 2010

Utcagyerekek




















A Fahéj u. és a Zöldkő u. is híres arról, hogy a kedves szomszédok kora reggeltől élvezik egymás társaságát...


Szilveszterkor a Fahéj utcában utcabált tartottak asztallal, székekkel, jó hangulatban szólt a vígadalom, szerencsére a pezsgő sem fagyott meg, így még éjfélkor is ütközhettek a poharak és a jó szomszédság jegyében indulhatott a 2010-es esztendő.



A Zöldkő utcában az 1 családra jutó csemeték száma 3. Amikor ideköltöztünk, a gyerekek a házak közötti téren találkozott, bicikliztünk, homokoztunk, csúszdáztunk. Amikor Anyukám gofrit sütött, 10-20 gyerek rohant cipőstül át az ebédlőig és piszkos kézzel faltunk. Mára az akkori gyerkőcök szülővé váltak, az erős barátságok megmaradtak és most a mi gyerekeink rohangálnak szertelen és élvezik egymás társaságát.

1 comment:

Mária N.D. said...

Jó Titeket látni. Mikor személyesen? Jó utazást addig is. Puszi, Mária N.D.