
Az időnket
medencébőlkinemszállóskicsitizzadósdejótpiázósegyszeresősdeaztvégigalvósként jellemezném

28 évig az
all inclusive hoteleket kicsit túlzásnak éreztem és
mélyen elgondolkodtam az ezt a típusú nyaralást igénybe vevő vendégek lelkületén...
de 2010-
ben megtört a jég... hihetetlen kényelmes az, hogy mindent helyben, azonnal, bármit és bárhogyan.
Leginkább a gyermek medence partján játszottunk az Apróságokkal, bár a tengerpartnál nagyobb homokozót még nem látott
Panni.



Apával elrejtjük a köveket (remélem jövőre megtaláljuk..)
rendelhetek?


mindjárt indul a masszázs
napkrémmel, de hol a krém???
Pancsuri finomaaaaaan

azért volt egy napunk kettesben
Antaljában



jól fésült Gyerek
Annnnnyával
:)))))))))))))))))

ez egy jól sikerült fürdőruhás kép :)

..ha a sárga úton haladsz...

ide érsz...
ez egy szuper hét volt, mind a 11ünknek...
na megyek Kacsarétre képet és sztorit lopni :)
most én leszek a gyorsabb:
Kacsaréten leégett a mosógép :( , ötleteket várunk ipari felhasználásra!
1 comment:
Gyönyörűek a képek, élveztem a látványt, Benneteket megelégedett
képpel. Panni minden pózban gyönyörű. Puszi mindenkinek, nagyon vártam ezt a blogot! Mária N.D.
Post a Comment