Saturday, January 1, 2011

Babák, plüssök,pónik, madarak, kicsik és nagyok





A babázásról:
Öltözteti, eteti, itatja, édesen gondoskodik és első osztályúan álomba ringatja, babakocsiztatja a babákat, állatokat, igazi kis SzuperMami. Sokszor kéri, hogy
"beszéltessssssd meeeeg, légysziiiii"...
Már szeptember óta, tök cukin együtt játszanak a Gyerekek, háttérbe szorult, az egymás mellett, sokkal inkább egymással, 1-2 órát elmolyolnak, nem kell közbeavatkozni. A vesze/verekedéseket sokkal jobban kezelik, menekülnek, vagy éppen nekimennek a másiknak, de már egyre könnyebb, megértik, mit miért és mit miért ne, felmérik, hogy milyen fontos a bocsánat kérés, fogadás...
-Pannika, mi történt, miért sírsz?
-"A Bercus megharapott, rossz kutya!!!"
-Miért harapott meg?
-"Hát, mert, hát, hát mert megvertem"
Így, hát mi mentünk bocsánatot kérni...

1 comment:

Mária N.D. said...

Nagyon "alakul" a naplótok! Szép képek, a régieket is zöld mezőbe tettétek? De a legszebb lány a Pannikám. Élveztem,puszival Mária N.D.