Monday, January 24, 2011

Enzo Moro

Szombat hajnalban az irányt Ravascletto felé vettük. Az utat Pancsi türelmesen végig ülte, cuki volt. A szállodát, minden kedves gyerekes családnak ajánlom: aki szereti a pálya szállást, fontos neki a gyermek játszó, játszóház, kedves, figyelmes kiszolgálás, gyerek menü, hatalmas szoba, tágas fürdő, a városban uszi, annak tiszta szívből ajánlom a Hotel Enzo Morot...

Nagyival felváltva vigyáztunk a Kisasszonyra, de leginkább én síeltem, köszönet és hála érte.

A 3. napra megtanulta Pancsi, hogy aki az asztalnál szépen ül és vacsorázik, azzal egy hatalmasat hancúrozom a bárban. Sok gyerkőccel ismerkedtünk, volt magyar, szlovén, olasz, mindenkivel megtaláltuk a közös nyelvet. Volt akit gyurmával kínált, volt akinek megfogta a kezét és 10 percig táncoltak, társasoztak, bújócskáztak, elkiáltotta magát, hogy "én vagyok a fogóóó" és elkezdett menekülni :) . Meghatódtam Panni kedves közvetlenségén és még inkább megerősített ez a hét, ide testvér kell!

A hét szereplői:

Dorcika szánkót csinált a snowboardjából, Andrist (akinek külön rajongói oldala van a facebookon :))Panni megverte katicás társasban, Nagyi kölcsönadta a bukóját, így teljes biztonságban mentünk vacsizni :), hála Papának 1700 kép készült, amiből szemezgetek párat. Szuper kis hét volt, uccsó nap, a fiatalság Bécs felé vette az irányt, míg a nagyszülők bevállalták, a kis Hercegnő hazaszállítását.

a képek érkeznek, azt hittem erre a gépre mentettük, de sajna nem, pótlom!

1 comment:

Mária N.D. said...

Nagyszerű a híradás, de nem kaptunk még képeket. Várjuk. Örültem, hogy még pöttyök nélkül láthattalak Kisasszony. Talán nem is lesznek. Sok, sok puszival kívánok jó éjszakát, Mária D.