Tuesday, February 22, 2011

Túl a nehezén...





Ezeket a képeket minden nap meg kellett mutatnom és beszélni róla... Ez lendített a napjainkon egy keveset. Bár csak mondhatnám, hogy a betegségnek "nyoma sincs", sajnos van... :(

2 comments:

Mária N.D. said...

Sok puszival újra próbálom, a szép leány képeinek örülök. Máriqa D.

Mária N.D. said...

No ez elment, most még egyszer örülök Nektek, hogy elmúlt a viszketés. Küldöm a megjegyzést addig is míg láthatlak Benneteket. Mária N.D.