Sunday, August 31, 2008

Csajok

Mostanság sok ajándékot kapunk Pannitól, kiszámíthatóbban eszik, mosolyog minden reggel, édesen gügyög, és 12,5 naponként megnézhetjük Esztivel az esti filmet. Egyre nehezebben tudom a lányokat hétköznaponként otthon hagyni. Eszti kitartóan pesztrálja Pannit éjszaka és hagy aludni, amit én több, kevesebb sikerrel meg is tudok valósítani. Minden hétköznap reggel koránra tervezem az irodába érkezést, de a csajokat nem lehet csak úgy ott hagyni, mint látható :)


Utóirat:

A héten Panni még bérelte a nagy ágyban a helyet, de a hétvégén beindítottuk az u.n. "kiságy" projectet.

1 comment:

Anonymous said...

Tündériek ezek a nőcik!Zsoltikám, be vagy Te hálózva rendesen! Édes börtön, mi?????
Még ilyen képeket, sokat!!!!!!!
pusz: Dóri+pöckösök