Tuesday, September 9, 2008

Szilárd és Panni

Múlt héten egy csodálatos napot töltöttünk el Edinával. Régóta terveztük, hogy összeeresztjük a két Angyalkát (Szilárd 3 héttel fiatalabb Panninál, nagyon jó pasi :) ), a kivitelezés körülményessége miatt kicsit féltünk, de egy hihetetlen szép napot hagyhattunk magunk mögött. A Gyerekek, együtt mozdultak, ettek és NEM VOLT sírás... Panni megkapta Szilárd cumiját, azóta az a nyerő, ki nem lehet venni a szájából, de ha nem ott van, akkor alatta, mellette, körülötte. Talán ez már szerelem...

No comments: