Pénteken Etyek felé vettük az irányt. Mivel Pancsó éppen bealudt a cél előtt, gondoltuk, tovább autózunk, aminek nagy megleptés lett a végeredménye. A rossz rázós út mellett egy luxus golf pályát építettek ki. A hegyen szoptattam, és azon elmélkedtük, milyen jó lenne a hegytetőn egy ház, hatalmas kerttel, este felsétálni a pincékhez, a gyerekekkel játszani a kertben, zöldséget ültetni... Álom, édes álom... Nagyot sétáltunk a jó levegőn, míg Pancsó aludt a mózeskosárban.
No comments:
Post a Comment