Tuesday, October 28, 2008

Panni 4 hónapos


A mi gyönyörű Csöppünk 4 hónapos korára, 100 százalékig ura a kezének, megkaparint mindent, a szájához vesz, oldalra fordul mindkét irányba, hatalmasakat sikít, reggel gőgicsélve ébred (heőőő) és meg lehet zabálni. Mindenkivel kedves, kiegyensúlyozott, szeret fürdeni, amit kizárólag a nagykádban teszünk, közben olvasgatjuk a bálnás könyvet. Kacarászik a játékaira, magyaráz nekünk és hatalmasakat sóhajtozik. Sokat éneklek neki, mindenféle mondókát mondok, tornáztatom, masszírozom. Séta közben nézelődik, általában fa alá tolom és nézi a leveleket, vagy elalszik. Aludni nem szeret, de még nem olyan nagy, hogy kibírja nap közben ébren, estére elég nehéz vele. Általában 6 körül ébred, eszik, utána 10-kor, 1-kor, 4-kor, 7-kor, fél 8-kor fürdés, sinlac, büfi, hasra fordítás és szunyó. Napról napra könnyebb... Imádom!!!

No comments: