azt azért megállapíthatjuk, hogy a lányok az apjukra hasonlítanak : )
most már alig várom a szülinapi beszámolót. vagy még mindig tart a buli? : ))
Kicsit extrázni akartam, a nagy nap bemutatását, de még neki sem fogtam :( na lehet, hogy most...
Post a Comment
3 comments:
azt azért megállapíthatjuk, hogy a lányok az apjukra hasonlítanak : )
most már alig várom a szülinapi beszámolót. vagy még mindig tart a buli? : ))
Kicsit extrázni akartam, a nagy nap bemutatását, de még neki sem fogtam :( na lehet, hogy most...
Post a Comment