Tuesday, June 9, 2009

Beszéljenek a képek



3 comments:

viksi said...

azt azért megállapíthatjuk, hogy a lányok az apjukra hasonlítanak : )

viksi said...

most már alig várom a szülinapi beszámolót. vagy még mindig tart a buli? : ))

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Kicsit extrázni akartam, a nagy nap bemutatását, de még neki sem fogtam :( na lehet, hogy most...