Sunday, September 27, 2009

Melyik az igazi? (beugratós :) )

(a helyes válasz: a fal felöli :) )




és íme egy kis video...

1 comment:

Mária N.D. said...

Örülök, hogy végre tudok megjegyzést küldeni Nektek. Arqanyos ez a leány, még a feneke is. Sok, sok puszival, Mária D.