Panni kedvenc dala a Mekk, vagy makka, ahogy Ő mondja. Annyira szereti, hogy nem múlhat el egy nap sem, anélkül, hogy ne nézné meg vagy ötször videón és ne kellene Esztinek neki elénekelni.
Hogy ne háruljon minden munka anyára, néha apa is kiveszi a részét az éneklésből. Hazafelé tartottunk a Fahéjból és a teljes úton anya énekelte a mekkát. Eszti amikor már nem bírta, mondta, hogy vegyem át. Panni türelmesen végig hallgatta, majd csöndesen kiértékelte magában az eredményeket és így szólt: anya mekk, ugyhogy anya szólója tovább folytatódott.
1 comment:
Hát anya zeneibe járt, nem tudtad?
Pannit is már korán neveli a zene szeretetére, és ő fogékony is rá.
Sok további sikert, szókincse csodálatos. Puszival, Mária D.
Post a Comment