Monday, January 24, 2011

Franci

-beszéltesd meg!
Ez az egyik nagy kedvenc, mindent meg kell beszéltetni, a plüssöket, a kádban lévő fókát, minden kis apró játékot.

-nekem úgy is mindent megcsinááááál a Nagyi
Fahéj utca emeletén énekelgetett magának, a szokásos halandzsa helyét egy értelmes mondat váltotta fel :)

hogy ne csináld azt, amit én akarok csinálnii
Erre a feladványra megfejtést várunk, beküldési határidő február 28.

ezt nem teheted velem még csak 2,5 éves vagyok
Ez a mondat, akkor hagyta el csöpp kis száját, amikor 40 perce próbáltam elaltatni és épp az egyedül alvást gyakoroltuk. A másik mondat:

Anya! Én most egyedül vagyok!!! -az egyedül alvásnál ez a lényeg Drágám :)

Jajj de büdös... mi a büdös? de büdös a száááád... :)


tegnap még kislány voltam, már nagylány vagyok...





1 comment:

Mária N.D. said...

Sokat gondolunk Rátok, hogy bírjátok?
Szép kis pofikádon ne maradjon emlék. Sok puszival javulást, Mária és Sándor D.D.