Thursday, March 31, 2011
Varázs erő
Kedd éjszaka éreztem, hogy valami nem stimmel, Pannikánk belázasodott. Amolyan "nemtudomhányfokos", mert nem engedte megmérni. Szerda reggel Csáky doktornőnél kezdtünk, előtte tisztáztuk, hogy varázs ruha van rajtunk és ha kedves oldalunkat mutatjuk, engedelmeskedünk, a várva várt matrica biztos nem marad el... Egy rózsaszín bélelt nadrághoz felvett egy rózsaszín hosszú ujjú felsőt, erre egy piros farmerruhát, bélelt kabátot, vastag sapkát, még egy hajgumi, csatt, karkötő, nyaklánc és indulhattunk az új barna cipőben. Ennek a hacukának tényleg csoda ereje van, Panni a rendelőbe érve azt mondogatta, hogy szereti a doktor nénit, aki meg fogja gyógyítani és nem lesz szuri, mert megbeszéltük... és tééényleg... Próbálgattuk az úton, hogyan kell egészen nagyra nyitni a szánkat, milyen vicces lesz a hideg sztetoszkóp... Annyira ügyesen egy hang/hiszti/csapkodás/"földönvergődés" nélkül állta a sarat. A matricát megkapta, most mostam ki a tegnapi ruhákat, meg kell száradnia holnapra, reggel ismét Doktor néni látogatás... Jelenlegi diagnózis: mandula gyulladás :(
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment