Micsoda képek, legszívesebben beleharapnék a csigába. Ügyesek vagytok. Jól sikerült a buli és aranyosak a gyerekek, no meg a szülők. A két apa teljes odaadása az ital töltése alatt! Sok boldog szülinapot Áronnak és rokonainak is. Sok puszival, Mária N.D. (Remélem most egyből elmegy a "comment".
1 comment:
Micsoda képek, legszívesebben beleharapnék a csigába. Ügyesek vagytok. Jól sikerült a buli és aranyosak a gyerekek, no meg a szülők. A két apa teljes odaadása az ital töltése alatt! Sok boldog szülinapot Áronnak és rokonainak is.
Sok puszival, Mária N.D.
(Remélem most egyből elmegy a "comment".
Post a Comment