Thursday, March 31, 2011

Macska lány és a Patkány






Ha valaki belenyúlna Panni zsebébe, biztos találna benne csigát, mohát, kavicsot és egy rúzst. Ugyanis napjaink legnagyobb slágere a "mink" :). Tűnik el a kosaramból a szemhéjfesték, szájfény, pirosító, volt amikor alváshoz egy szájcerkát kért hm... Az elején tiltottam és borzasztóan elítéltem azokat a szülőket akik engednek, aztán csatlakoztam.

Imádom, ahogyan nagylányosan ül a tükör előtt, felhajtott fejjel és csukott szemmel éli át a pillanatot, hogy ragad a csillogó szájfény a homlokára :) Cuki


Gondoltam meglepem egy arcfestő készlettel, mégiscsaaaak az antiallergén cucc, az antiallergén cucc. Az 1600 Ft-os készlet, maga mögött hagyta Chanel, Dior és Armani bácsit és NYERT!


M: Pannikám, mit szeretnél, minek fesselek?

P: Cicuska leszek és dorombolok neked!

M: Belőlem mi lesz?

P: Hát mi, egy patkány!


Így lett Panni cicuska én meg a patkány, akit kergetett. A délutáni sziesztát követően felkelt és megkért, hogy varázsoljam zebrává!

1 comment:

Mária N.D. said...

Csodálatosra sikeredett a "minketek".
Szépek vagytok akár cicusnak, akár patkánynak! Sok puszival, jó festegetést kíván Mária N.D.