Most jól jönne az ábra, de sajnos várat magára...
Törökországban Panni 10 perc alatt tanulta meg, hogyan kell "úszkálni" a mély vízben (szigorúan karúszóval/mellénnyel), amit borzasztóan élvezett és akár 1 órát is elúszkált kutya úszásban. Azóta megtanulta a kartempót és édesen elkezdett háton úszni. A Fahéj utcai medencében a szemben lévő oldalra kell mennem, ahova 1 percen belül érkezik háton az én Nagylányom :)
No comments:
Post a Comment