pálinkás jó reggelt!
Friday, July 15, 2011
Apa szemén árpa
Tegnap reggel együtt ébredt a Család, Apának iszonyatos csúnya árpa a szemén.
Panni:
-Apa, Neked az egyik szemed begyulladt, a másik meg kigyulladt :)))) Akiknek szemgyulladása van, az nem mehet dolgozni. Na most mi van?
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment