pálinkás jó reggelt!
Friday, July 15, 2011
2 hét HOLIDAY
(Emil csak viccel :))) )
Míg Szilárd Madeirán pihent a Szülőkkel, addig mi befogadtuk Kucit, aki egy tengerimalacka. Panni napi háromszor etette, itatta, játszott vele. Jó próba és móka volt.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment