Tuesday, November 1, 2011

Síelés

Tavaly még nem engedtem, mert az oktatók sem javasolták 2 évesen elkezdeni a síelést. Idén töltöttük a hármat aminek eredménye, hogy szombaton 8-tól a Normafánál voltunk és bontogattuk szárnyainkat.





Panni remekelt, felvonózott, csúszott, esett egyet, olajozta a lécet és újra csúszott. A másnapos Apukának külön gratulálok a teljesítményért :) Innen üzenünk még egyszer Tinának, hogy GRATULÁLUUUUNK, a gyünyörű, csodálatos kis Rácshoz :)))

1 comment:

Mária N.D. said...

Síelő Pannihoz szívből gratulálunk. Sándor és Mária. (A commentet csak úgy tudom elküldeni, ha újra bejelentkezem. Eddig ezt nem tudtam és eltűntek a megjegyzéseim.)